Oprogramowanie


 

 

SIEMENS NX  CAD

 

NX CAD (CAM/CAE) to nowoczesny system oferujący spójne zintegrowane aplikacje, które pozwalają na wspomaganie wszelkich prac związanych z rozwojem produktu począwszy od założeń stylistycznych, projektu poprzez cyfrową analizę i weryfikację oraz moduły wytwarzania.
NX  posiada specjalizowane aplikacje m.in. do wzornictwa NX Realize Shape, mechatroniki, obliczeń MES, projektowania form wtryskowych/elektrod NX Mold, tłoczników/wykrojników NX Progressive oraz programowania obrabiarek CNC, CMM i robotów.

Oprogramowanie NX zapewnia:

  • zaawansowane rozwiązania do projektowania koncepcyjnego, modelowania 3D i tworzenia dokumentacji
  • multidyscyplinarne symulacje w zakresie struktury, ruchu, termiki, przepływu, wielodomenowości i optymalizacji
  • kompletne rozwiązania do produkcji części, umożliwiające tworzenie narzędzi, sterowanie obróbką i kontrolę jakości.

 

 

NX CAD

Oprogramowanie NX do projektowania jest zintegrowanym rozwiązaniem, usprawniającym i przyśpieszającym proces rozwoju produktu.
NX do projektowania to najszybsze, najbardziej elastyczne i wydajne oprogramowanie do projektowania produktów w ramach zintegrowanego rozwiązania CAD/CAM/CAE
NX do projektowania to najszybsze, najbardziej elastyczne i wydajne oprogramowanie do projektowania produktów w ramach zintegrowanego rozwiązania CAD/CAM/CAE w branżach:

  • Projektowanie produktów
  • Wzornictwo i stylizacja
  • Motoryzacja i transport
  • Przemysł lotniczy i zbrojeniowy
  • Formy wtryskowe
  • Tłoczniki i wykrojniki
  • Przemysł stoczniowy

NX CAM

NX posiada specjalizowane aplikacje NX CAM do programowania obrabiarek CNC, frezarek, tokarek, wycinarek drutowych, robotów frezujących i maszyn pomiarowych CMM, również w polskich wersjach językowych.
NX CAM to moduł CAM oprogramowania NX pracujący jako w pełni zintegrowany pakiet z NX CAD lub niezależny system CAM. Jest to system wyższego rzędu o niespotykanych możliwościach kontroli ścieżki narzędzia. Posiada możliwość wykorzystania Synchronous Modeling, polską wersję językową, cenę dostosowaną do naszego polskiego rynku i interaktywny nowoczesny interfejs.
NX CAM jako jedyny system CAM na rynku umożliwia symulację kinematyki obrabiarki opartą o rzeczywisty kod NC (postprocesor odwrotny – wirtualna maszyna) w jednym zintegrowanym interfejsie.
Moduł NX CAM jest uważany za wiodące światowe rozwiązanie. Według corocznego niezależnego raportu CIMdata zajmuje pozycję lidera na najbardziej wymagających rynkach tj. przemyśle narzędziowym, lotniczym i samochodowym
NX CAM umożliwia realistyczną symulację obróbki części w przestrzeni kinematyki 3D obrabiarki – wieloosiowych frezarek i maszyn wielozadaniowych – w oparciu o kod NC!

Sprzedaż: 600 829 115
Biuro: 604 064 461

FHU ARSTEEL
Głuchowo, ul. Kosciańska 24
64-020 Czempiń k. Poznania